SEO analýza

 


Prvý krok, ktorý je potrebný spraviť pred samotnou SEO optimalizáciou je SEO analýza. Zistia sa nedostatky stránky – môžu to byť chyby:

 • v kóde stránky
 • zle navrhnuté používateľské prostredie
 • chybné odkazy
 • a iné chýbajúce SEO faktory

SEO analýza napovie, koľko času treba na odstránenie všetkých nedostatkov. Treba rátať s tým, že čím je stránka väčšia, tým viac času bude potrebné pri náprave. Testuje sa rýchlosť načítania stránky – ak je nevyhovujúca, je potrebné optimalizovať javascript, obrázky na stránke, poprípade iné nastavenia, ktoré bránia v rýchlom načítaní stránky. Súčasťou SEO analýzy je aj kontrola, či daná stránka podporuje správne zobrazenie na mobilných zariadeniach, teda či je „mobile-friendly“. To je v súčasnej dobe veľmi dôležitý faktor, nakoľko aj vyhľadávače ho posudzujú pri indexovaní stránok.

Objednať SEO Analýzu

SEO optimalizácia

 


Samotná SEO optimalizácia stránok sa delí na On Page a Off Page optimalizáciu. On Page optimalizácia zahŕňa všetky faktory, ktoré sa nachádzajú priamo na stránke:

 • html kód
 • užívateľské prostredie
 • navigácia na stránke
 • odkazy na podstránky
 • textový obsah stránky
 • kľúčové slová
 • a iné

Off Page optimalizácia pozostáva zo všetkých faktorov, ktoré sú mimo stránky:

 • sociálne siete
 • blogy
 • spätné odkazy
 • PR články
 • a iné

Podľa vypracovanej analýzy pripravím plán SEO optimalizácie stránky, opravím zistené chyby a doplním chýbajúce prvky skladačky tak, aby bola web stránka v poriadku. Treba si uvedomiť, že optimalizácia stránky je dlhodobý proces, pri ktorom okrem kontinuálneho odstraňovania nedostatkov tvoríme povedomie stránky na internete, napríklad aj formou článkov a získavania spätných odkazov.

Objednať SEO Optimalizáciu

Vylepšenie štruktúry web stránky

 


Pokiaľ analýza stránky ukáže na problém v štruktúre stránky, je potrebné spraviť nápravu. Pri štruktúre stránky sa treba zamerať na:

 • URL adresy
 • štruktúru textu
 • navigáciu na stránke
 • odkazy (chybné prepojenia)

Pokiaľ má byť stránka použiteľná pre veľké množstvo používateľov, mala by mať prehľadnú navigáciu – je dôležité, aby sa užívateľ na stránke nestratil a vždy vedel, kde sa nachádza.

Objednať vylepšenie štruktúry

Copywriting

 


Čo je ďalší z dôležitých krokov pri tvorbe web stránky? Je to textový obsah, ktorý vtiahne návštevníkov do stránky, tak isto ako môže zapríčiniť stratu ich pozornosti. Žiadna stránka, ktorá má zle napísaný alebob duplicitný obsah sa nemôže zobraziť na popredných miestach vo vyhľadávaní. Copywriting je dnes veľmi dôležitý a na tvorbe textov si je treba dať záležať. Podstatné pre mňa je, aby všetci moji klienti boli hrdí na svoje stránky, čo sa týka obsahu, vzhľadu aj používateľského prostredia.

Objednať Copywriting

PPC reklama

 


PPC je skratka pre Pay-Per-Click, čo v slovenčine znamená platba za kliknutie. Takáto reklama sa zobrazuje potenciálnym klientom zadarmo a až keď na ňu návštevník klikne, zaplatíte aktuálnu cenu za klik. Je to veľmi populárna forma reklamy na internete. Asi najznámejšia PPC sieť je vo vyhľadávači Google a ich partnerskej sieti. Reklamná kampaň sa dá založiť po prihlásení na stránke Google Adwords. Ak si nie ste istý správnym nastavením reklamnej kampane na Google Adwords, Facebooku, Etargete alebo iných PPC systémoch, všetky potrebné kroky nastavím ja.

Objednať PPC

Email marketing

 


Je veľmi dôležité navrhnúť štruktúru newsletteru tak, aby bol prehladný, čitateľný, rýchlo načítateľný, atď. Navrhnem vám štruktúru, poprípade vyberiem aplikáciu, cez ktorú sa dá posielať veľké množstvo emailov vašim klientom pohodlne a bez problémov.

Objednať Email marketing

Video reklama

 


Čo znamená video reklama v súvislosti so SEO optimalizáciou? Virálne alebo prezentačné video je v dnešnej dobe kľúčové z pohľadu zaujatia potenciálnych klientov – buď na sociálnych sieťach alebo priamo na vašej web stránke. Je veľmi dôležité zaujať návštevníka na stránke, aby zostal u vás a prečítal si vašu ponuku. Jeden z faktorov ako to dosiahnuť je aj tvorba videa. V spolupráci s animátorom vám pripravíme luxusnú video prezentáciu vašej web stránky, produktu, alebo služby.

Pozrite si video reklamu, ktorú sme zabezpečili pre klienta

Objednať Video reklama

Facebook reklama

 


Kvalitná správa Facebook stránky je ďalším faktorom, na ktorý by firmy nemali v dnešnej dobe zabúdať. Komunikovať s klientmi je kľúčové a Facebook je na takúto komunikáciu ako stvorený. Keď si vybudujete dostatočnú komunitu fanúšikov, tak promovanie nových posolstiev je o to jednoduchšie a lacnejšie.

Objednať Facebook reklama

Neviete sa rozhodnúť, ktorá ponuka je pre vás najvhodnejšia? Poraďte sa so mnou, telefonicky, emailom alebo pomocou chatu na stránke.

WOW – Nikdy som si nemyslela, že optimalizácia je taká efektívna. Stránku máme online už dlhšiu dobu, ale až po optimalizácií nám začala prinášať ovocie. Vrelo odporúčam všetkým!
Monika
Už dlhšie som rozmýšľal nad optimalizáciou mojej stránky. Prostredie, v ktorom podnikám sa stalo konkurenčné a moja stránka sa stále posúvala nižšie. SEO optimalizácia mi pomohla byť znovu hore.
Boris, Bazenservis
Platil som si PPC reklamu, ale stále ma hnevalo, že sa moja stránka nezobrazuje na prvej strane v organickom vyhľadávaní. Po optimalizácií sa konečne zobrazuje a aj pred klientmi sa môžem pochváliť, že si ma môžu vygoogliť 🙂
Tomáš
Som spokojná – optimalizácia mi priniesla nových klientov.
Petra