seo optimalizacia

SEO | Optimalizácia pre vyhľadávače

Zvýšenie návštevnosti stránky o 300% za 3 mesiace, prečítajte si prípadovú štúdiu optimalizácie stránky.

Skontrolujte si 3 SEO faktory, na ktoré Google v dnešnej dobe prihliada pri indexácii stránok (posúvanie stránok vyššie alebo nižšie vo výsledkoch vyhľadávania). Nižšie nájdete nástroje pomocou ktorých skontrolujte, či ich vaša stránka spĺňa. Ak po kontrole zistíte že vaša stránka na tom nie je najlepšie, pomôžem vám vylepšiť on page aj off page SEO faktory.

Momentálne pre svojich klientov zabezpečujem implementáciu zabezpečenia stránok pomocou SSL certifikátu, ktorý sa stáva štandardom a tým pádom ďalším faktorom, ktorý rozhoduje o pozícii stránky vo vyhľadávaní. Bezpečnosť na prvom mieste aj pri jednoduchých firemných stránkach.

Položili ste si už niekedy otázku:Ako zlepšiť používateľské prostredie na stránke?“ Jednou z možností je pochopiť čo ľudia na vašej stránke robia, kam sa až dostanú a zistiť v ktorom momente stránku opustia. Keď viete tieto informácie, viete spraviť lepší web.

SEO nástroje

1. Responzívne prostredie

Chcete aby bola vaša stránka čitateľná aj cez telefón alebo tablet? Každý užívateľ si stránku pozerá na inom zariadení, tak im doprajte najlepšiu užívateľskú použiteľnosť.

Kliknite pre kontrolu

Responzívneho prostredia

2. Rýchlosť načítania stránky

Užívatelia nechcú čakať na zdĺhavé načítanie web stránky viac ako 3-5 sekúnd. Nedovoľte, aby išli ku konkurencii a zvýšte rýchlosť načítania svojich stránok.

3. Počet spätných odkazov

Po anglicky sa volajú spätné odkazy backlinks. Sú to odkazy na vaše stránky z iných stránok. Každá stránka potrebuje backlinky, aby ju Google posunul vyššie vo vyhľadávaní.

Kliknite pre kontrolu

Počtu spätných odkazov

Kompletná ponuka SEO služieb

SEO analýza

• Analýza web stránky
• Rýchlosť načítania
• Kontrola všetkých seo faktorov
• Analýza pozicií stránky na hl. kľúčové slová
• Návrh zlepšení obsahu
• Návrh zlepšení html kódu

–> Viac

SEO optimalizácia

• Návrh kľúčových slov
• Vylepšenie štruktúry web stránky• Kontrola meta tagov
• Doplnenie chybajúcich alternatívnych textov
• Kontrola a odstránenie duplicít
• Tvorba spatných odkazov
• Viditeľné zlepšenie aj pre prostredie s vysokou konkurenciou.

–> Viac

Vylepšenie štruktúry webu

Pokiaľ sú na stránke chybné prepojenia medzi podstránkami, užívateľ stráca prehľad a často odchádza ku konkurencii. Vylepšenie štruktúry a vyladenie html kódu zvyšuje – užívateľský komfort.

–> Viac

Copywriting

Mať dobre napísaný text na stránke je kľúčový faktor v oblasti seo optimalizácie web stránok. Postarám sa o vylepšenie už existujúcich textov na stránke, alebo vám pripravím nový obsah.

–> Viac

PPC reklama

Kombinácia SEO s PPC reklamy je obzvlášť vhodná pre komunikovanie nových web stránok, alebo nových tovarov a služieb. Zabezpečím zdarma správu PPC kampane so štatistikou, aby ste mali prehľad, ktoré kľúčové slová vám prinášjú profit. Prečítajte si viac informácii o Google Adwords.

–> Viac

Email marketing

Email marketing tu bol od počiatku internetu a stále je to efektívna forma komunikácie. Zabezpečím pre vás kompletnú emailovú kampaň s prvkami na získavanie nových ľudí do mailing listu + návrh HTML email template.

–> Viac

Video reklama

K úspešnej reklamnej kampani na internete dnes patrí aj video reklama. Zabezpečím výrobu video spotu a navrhnem efektné nasadenie v reklamnej sieti Googlesk – Youtube.

–> Viac

Facebook reklama

Reklamu na sociálnych sieťach treba správne a vhodne naplánovať a pravidelne spravovať. Je to dobrý doplnok k iným marketingovým aktivitám. Komunikovať so svojimi klientmi prostredníctvom sociálnych sietí je efektívne a vedie k budovaniu vernosti zákazníkov, ktorí budú odporúčať vaše produkty svojim známym.

–> Viac

SEO konzultácie & Non-Stop Support pre všetkých

Prioritou číslo 1 je pre mňa spokojný klient. Dokážem pomôcť s optimalizáciou vašich web stránok, ktoré sa následne budú zobrazovať na popredných pozíciách vo vyhľadávaní v SERP. Moji spokojní klienti sú toho dôkazom. Môžete sa spoľahnúť, že vaša stránka bude v dobrých rukách. Každý týždeň posielam podrobný report toho, čo bolo na stránke spravené. Nechajte si poradiť s výberom domény, hostingu, kľúčových slov ktoré patria medzi dôležité faktory seo optimalizácie. Prečítajte si viac informácii na blogu.
Som spokojná – optimalizácia mi priniesla nových klientov.
Petra
Platil som si PPC reklamu, ale stále ma hnevalo, že sa moja stránka nezobrazuje na prvej strane v organickom vyhľadávaní. Po optimalizácií sa konečne zobrazuje a aj pred klientmi sa môžem pochváliť, že si ma môžu vygoogliť 🙂
Tomáš
Už dlhšie som rozmýšľal nad optimalizáciou mojej stránky. Prostredie v ktorom podnikám sa stalo vysoko konkurenčné a moja stránka sa stále posúvala nižšie. SEO optimalizácia mi pomohla byť znovu hore.
Boris, Bazenservis
WOW – Nikdy som si nemyslela, že optimalizácia je taká efektívna. Stránku máme online už dlhšiu dobu, ale až po optimalizácií nám začala prinášať ovocie. Vrelo odporúčam všetkým!
Monika